21 серпня – Міжнародний день пам’яті та поминання жертв тероризму

21 Серпня 2021, 10:22

21 серпня – Міжнародний день пам’яті і поминання жертв тероризму, заснований резолюцією Генасамблеї ООН в грудні 2017 року.

“Сьогодні тероризм – світова проблема, від якої страждають різні країни. Жертви терактів можуть впоратися з травмами і налагодити гідне життя лише завдяки довгостроковій багатоцільовій підтримці, включно із заходами фізичної, психологічної, соціальної і фінансової реабілітації. Тому підтримка жертв тероризму і захист їх прав – головний обов’язок держав”, – йдеться в резолюції.

У цей день світова спільнота висловлює співчуття жертвам тероризму та їхнім сім’ям, усім людям, які побували у пеклі трагічних подій. У цей день згадують кожну людину, яка загинула від рук терористів. Тероризм є великою проблемою сучасності. Дуже часто жертв терористів забувають, ігноруючи їхні права. А для людей, постраждалих від терористичних дій, це часто має дуже тяжкі наслідки. Допомогти таким людям пережити травму та повернутися до нормального життя може лише довготривала підтримка, яка складається з заходів фізичної, психологічної, фінансової та соціальної реабілітації.

 

Чат-бот Гаряча лінія