215 розкритих злочинів та понад 4 тисячі припинених адмінпорушень: звягельські дільничні поліцейські прозвітували у громадах

20 Січня 2023, 13:37

Загалом упродовж року дільничні розглянули понад 2800 звернень громадян. Найбільше серед складених протоколів про адмінправопорушення на Звягельщині – за розпиття спиртних напоїв та перебування у п’яному вигляді в громадських місцях (1485). Також поліцейські задокументували 787 фактів виготовлення і зберігання самогону (ст. 176 КУпАП) та припинили майже 40 порушень правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами (ст. 156 КУпАП).

Правоохоронці, реагуючи на факти вчинення домашнього насильства, оформили 313 адміністративних протоколів відносно кривдників та направили їх до суду для прийняття відповідних рішень.

Поліцейські постійно відвідують за місцями проживання жителів громад, схильних до вчинення правопорушень. Відтак правоохоронці склали понад 640 протоколів за порушення правил адміністративного нагляду (ст. 187 КУпАП).

Серед розкритих дільничними кримінальних діянь – крадіжки, незаконні оборудки з наркотичними речовинами, нанесення тілесних ушкоджень та ін.

Водночас дільничні офіцери розшукали 35 громадян, які переховувались від органів влади та досудового розслідування.

 

Чат-бот Гаряча лінія