22 грудня – День енергетика
![22 грудня – День енергетика](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drnjp0f81la61ortht43ls11om1vt.jpg)
Шановні працівники енергетичної галузі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок. Адже від вашої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота промислових підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут новоград-волинців – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в оселях.
В цей день щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя і миру, невичерпної життєвої наснаги та успіхів у нових проектах!
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.