23 червня – День державної служби
![23 червня – День державної служби](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drchd2i2dlf13th129cnm552j3.jpg)
Шановні державні службовці! Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята.
На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Головне, чого чекають від вас громадяни, – ефективного менеджменту, виважених рішень, поліпшення життя кожної родини.
Тож найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь рідної землі, її громадян.
Нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна праця викликає повагу та довіру громадян. Міцного вам здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень, миру і злагоди вам і вашим родинам.
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.