23 серпня – День Державного Прапора України
![23 серпня – День Державного Прапора України](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drk3skgq1gg0bqj1llq1m0n1er948.jpg)
Шановні новоград-волинці! Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Адже це символ слави багатьох поколінь українців, він пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів, ми віддаємо данину шани героїчному минулому країни, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.
Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, благополуччя та миру в нашій рідній Україні.
З повагою,
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.