23 травня – День Героїв

23 Травня 2019, 13:45

Шановні новоград-волинці! Прийміть щирі вітання зі святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української Незалежності, хто боровся за нашу свободу.

День Героїв – це свято величі духу українських вояків-борців за волю України і є символом незборимості Української Нації. Цього дня ми вшановуємо пам’ять видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів української революції та Другої Світової війни, десятиліть національного спротиву ОУН-УПА та часів відродження української державності.

Мільйони героїв, загиблих у різні часи за соборність та волю України, вже у двадцять першому столітті поповнили Герої Небесної Сотні та тисячі наших співвітчизників, які загинули за час неоголошеної війни на сході України. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про героїв, котрі віддалижиття, захищаючи Україну.

Тож бажаю, щоб на нашій рідній землі панували мир і злагода. Зичу здоров’я та довголіття вам і вашим родинам, а нашій державі – процвітання та добробуту!

Міський голова
Віктор Весельський

 

Чат-бот Гаряча лінія