24 квітня – Світле Христове Воскресіння. Великдень

24 Квітня 2022, 5:01

Шановні віряни! Щиро вітаємо вас зі світлим святом Христового Воскресіння, Великоднем!

Вже два місяці, як віра та надія стали нашою особливою внутрішньою силою, яка допомагає в боротьбі за нашу Вільну та Незалежну Україну.

Світле Христове Воскресіння символізує відродження та оновлення, а також перемогу добра над злом, утверджує надію на милосердя та справедливість.

Найголовніше побажання, яке сьогодні в серцях та на вустах українців – це мирне життя під українським небом. Щоденно ми молимось про це Богу. Ми віримо, що Господь з нами, і ми відстоїмо свою державу та відбудуємо кожен куточок України.

Кожного дня ми дякуємо та підносимо молитву до Всевишньому за наших захисників та захисниць, за наших мужніх та героїчних воїнів.

Нехай Воскреслий Христос зміцнить усіх нас в надії на Перемогу у війні з російським ворогом та подасть нам свою всесильну допомогу і благословення на добрі справи, щоб у доброму здоров’ї, мирі й благоденстві ми вершили своє земне життя на Славу Божу!

Бажаємо всім Божої благодаті та мирного неба над нашої Батьківщиною. Нехай Боже благословення зійде на Україну та надішле Перемогу нашій країні.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

Чат-бот Гаряча лінія