24 вересня – Всеукраїнський день дошкілля
![24 вересня – Всеукраїнський день дошкілля](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsa3spsa4514vn17p41o0nd664u.jpg)
Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Новограда-Волинського! Від щирого серця вітаємо вас з нагоди професійного свята.
Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я.
Дорогі працівники дошкільного виховання, ви заслуговуєте на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддаєте тепло своїх сердець дітям! Тож щиро бажаємо вам міцного здоров’я та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.