25 жовтня 2020 року – перші місцеві вибори до Новоград-Волинської міської об’єднаної громади

13 Жовтня 2020, 10:21

ПАМ’ЯТКА ВИБОРЦЯ

12 жовтня 2020 року дільничні виборчі комісії отримали попередні списки виборців і запрошення на вибори. Отже, з 13 жовтня виборець може перевірити на виборчій дільниці актуальність своїх даних в списках. Якщо виявлено якісь неточності, необхідно написати заяву для внесення змін безпосередньо на виборчій дільниці або звернувшись у відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради. Особливо це стосується осіб, якщо після МИНУЛИХ виборів:

– Вам виповнилось 18 років і Ви будете голосувати вперше.

– Ви змінювали прізвище, ім’я, по батькові, дату або місце народження.

– Ви змінювали реєстрацію місця проживання (навіть в межах однієї вулиці).

– Ставали (знімалися) на консульський облік у закордонних установах МЗС.

– Проходили строкову військову службу та вибули з військових частин.

– Звільнились з установи виконання покарань.

– Маєте інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли тощо).

– Під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх

персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не зверталися до відділу ведення Реєстру ОСОБИСТО.

Крім того, перевірити своє включення та свої дані у Державному реєстрі виборців РЕКОМЕНДУЄМО всім громадянам, які в силу різних обставин не голосували під час проведення виборів, починаючи з 2007 року.

У разі особистого звернення у відділ ведення Державного реєстру виборців при собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо недавно набуто громадянство України) та документи, які підтверджують необхідність проведення змін в Державному реєстрі виборців.

Адреса відділу: вул. Шевченка,16, каб. №14,18. Прийом громадян: понеділок-четвер: з 8.00 до 17.15 год., п’ятниця: з 8.00 до 16.00 год., перерва: з 12.00 до 13.00 год. УВАГА: під час виборчого процесу у вихідні дні: 17, 18 жовтня 2020 року з 09:00 до 17:00 год. Телефон для довідок: (04141) 3-52-32.

Тетяна Соколюк, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія