25 жовтня свій 60-річний ювілей відзначає міський голова, Почесний громадянин міста, заслужений лікар України Віктор Леонідович Весельський

24 Жовтня 2016, 3:16

Вельмишановний Вікторе Леонідовичу! Ваш високий професіоналізм, щире служіння людям, самовіддана праця і мудра життєва позиція направлена на добробут та розвиток Новограда-Волинського, а також медичної галузі країни, якій Ви присвятили більшу частину трудового шляху, починаючи від навчання в Тернопільському державному медичному інституті та пройшовши нелегкі трудові сходи до першого заступника Міністра охорони здоров’я України, заступника начальника Медичного управління ДУС Президента України, помічника Президента Національної академії медичних наук України.

Усі Ваші заслуги і досягнення не залишились непоміченими у суспільстві та достойно вшановуються на всеукраїнському державному та суспільному рівні. Адже Ваш системний раціональний підхід до справ, взірцеві управлінсько-організаторські та лідерські якості, які є і завжди були запорукою успіху в усіх Ваших починаннях, а також і на попередніх посадах, особливо державотворчих, допомагали Вам досягати поставлених цілей та з честю виконувати покладені на Вас сподівання.

Тільки така людина, як Ви, з багатим життєвим і професійним досвідом, почуттям відповідальності і стратегічним баченням майбутнього, що здобула переконливу щиру довіру місцевої громади як до справжнього господаря в місті, здатна розвивати Новоград-Волинський та втілювати у життя найсміливіші задуми на користь простих людей. Що Ви, безперечно, і робите. І ми за це щиро Вам вдячні.

З нагоди ювілейного Дня народження зичимо Вам подальших успіхів на професійній ниві, творчої наснаги у Ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях на благо Новограда-Волинського.

Від щирого серця бажаємо Вам насамперед міцного здоров’я, життєдайної сили та невичерпної енергії. Нехай кожен Ваш день буде зігрітий любов’ю найрідніших людей, осяяний сонцем, багатим на добро та вдачу. Щедрої Вам долі та Божого благословення!
 

З повагою,

секретар міської ради О.А. Пономаренко та депутати міської ради VII скликання;

перший заступник міського голови С.Ю. Колотов та заступники міського голови О.В. Гвозденко, В.А. Шалухін, Л.В. Шутова, І.К. Ящук;

керуючий справами виконавчого комітету міської ради Д.А. Ружицький;

працівники виконавчих органів, самостійних управлінь, установ і відділів міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія