25 жовтня виповнюється два роки, як жителі міста Новограда-Волинського обрали міського голову, Почесного громадянина міста, заслуженого лікаря України Віктора Леонідовича Весельського

25 Жовтня 2017, 21:14

2 роки тому, 25 жовтня 2015 року, громада Новограда-Волинського обрала міським головою Віктора Леонідовича Весельського. 56 % виборців висловили свою беззаперечну підтримку і уповноважили В.Л.Весельського представляти та захищати їх інтереси на найвищій посаді міста. Разом з депутатським корпусом міської ради сьомого скликання, міський голова віддає всі свої зусилля на впровадження в життя виборчої програми, забезпечення стабільного життєзабезпечення міста та захист інтересів мешканців міста. За два останні роки, новоград-волинці стали свідками початку втілення в життя нових великих проектів, які незабаром стануть не тільки окрасою міста, а й значно покращать інфраструктуру та зроблять життя містян набагато комфортнішим. Розпочато будівництво та капітальний ремонт доріг, ведуться активні роботи з будівництва нового хірургічного корпусу, досягнуті домовленості з найвищим керівництвом держави щодо будівництва Прозорого соціального офісу, а у різних мікрорайонах Новограда-Волинського будуються нові багатоповерхівки. Якщо місто будується – значить воно живе, це свідчення поступового зростання та розвитку. Без перебільшення, це стало можливим завдяки наполегливості та професіоналізму очільника міста та його команди. 

Так сталося, що мешканці Новограда-Волинського висловили свою довіру В.Л.Весельському саме 25 жовтня в день його народження. Тому хочеться привітати міського голову, Почесного громадянина міста, заслуженого лікаря України з цим святом.
Шановний Вікторе Леонідовичу! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди особистого свята!

Мешканці міста знають Вас як працелюбного, принципового, енергійного керівника, який віддає усі сили, знання та досвід служінню людям. Своєю сумлінністю, наполегливістю у виконанні громадського обов’язку Ви заслужили глибоку повагу і довіру жителів Новограда-Волинського. 

Ми високо цінуємо Ваш професіоналізм, активну життєву позицію, внесок у справу розбудови нашого рідного міста та держави. Переконані, що Ваше високе почуття обов’язку і відповідальності, відданість справі та компетентність і в подальшому слугуватимуть зростанню добробуту новоград-волинців.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, творчого натхнення та невтомності у повсякденній діяльності.

Нехай у Ваших службових справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях наповниться новими злетами та досягненнями.

Нехай втілюються в життя найкращі Ваші задуми і починання, а вдячність за Ваші добрі справи завжди повертається сторицею. Нехай мир, злагода і добробут завжди Вас супроводжують.

 

Чат-бот Гаряча лінія