27, 28, 29 липня – Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела»

26 Липня 2018, 17:53

художника слова, незламного співця, велику Лесю Українку. Для нас, земляків, життя славетної поетеси є втіленням дійової любові до України та її народу. І ось вже понад 30 років поспіль вінцем вшанування її пам’яті є Міжнародне свято літератури і мистецтва «Лесині джерела», яке традиційно проходить наприкінці липня у древньому місті над Случчю – Новограді-Волинському.

У ці дні до нашого міста з’їжджаються науковці, літератори, читці, письменники, ті, хто закоханий у творчість жінки-борця, жінки-генія, жінки-поета Лесі Українки. Впродовж трьохденного свята наше місто стає центром літератури, поезії, пісні, декоративно-ужиткового мистецтва, місцем високого духовного спілкування талановитих та творчих людей України, гостей із далекого та близького зарубіжжя.

Тож, у ці дні щиро вітаємо усіх шанувальників творчості Лесі Українки з Міжнародним святом літератури і мистецтв! Нехай «Лесині джерела» принесуть незабутні зустрічі, наповнять кожного з нас поезією, піснею і радістю. Хай завжди з нами будуть добро і краса на великі справи в ім’я рідної України, в ім’я торжества справедливості і правди на рідній землі, про що мріяла геній світової літератури Леся Українка.

В.Весельський, міський голова;

О.Гвозденко, голова оргкомітету свята, заступник міського голови.

 

Чат-бот Гаряча лінія