27 березня – Великдень у римо-католиків
![27 березня – Великдень у римо-католиків](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr7t47st1dlo8bn9u71l8319cq11p.jpg)
Шановні новоград-волинці, духовенство та прихожани римо-католицької церкви! Вітаємо усіх зі святом Великодня!
У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Великодні дні зазвичай спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. А також нагадують нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.
У світлий день Христового Воскресіння бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, злагоди та спокою в родинах, віри, терпіння і взаєморозуміння. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.