27 вересня – Всесвітній день туризму
![27 вересня – Всесвітній день туризму](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsa5enjh19go1643g5hje113jtfn.jpg)
Шановні новоград-волинці, працівники туристичної сфери! Це свято не лише працівників туристичної галузі, а й усіх людей, які не уявляють своє життя без пізнання світу, подорожей і нових відкриттів.
Шановні працівники галузі дякуємо вам за вашу натхненну працю, адже завдяки вашим зусиллям зростає інтерес до історії та культурної самобутності України, і водночас забезпечується повноцінне оздоровлення й відпочинок туристів.
Бажаємо вам міцного здоров’я, життєвих сил, оптимізму і нових звершень у розвитку туристичної індустрії нашого міста. Усім туристам – завзяття, нових маршрутів та незабутніх вражень!
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.