27 жовтня День української писемності та мови

27 Жовтня 2023, 9:03

Українська – на вустах мільйонів. Щодня кількість тих громадян, які перейшли на материнську, зростає. 24 лютого 2022 року наша незламна розпочала свій контрнаступ проти російського ворога, тому її утвердження в усіх сферах суспільного життя, особливо у визволених містах та селах, – про силу слова, правди, ідентичності. Спілкуючись українською, ми утверджуємося як нація вільних, сильних, непереможних.

Українська мова – наш оберіг, голос пращурів, дух боротьби. Рідним словом молимося за Перемогу, здоров’я і сили кожного воїна, наших батьків і дітей, всіх, хто підтримує нашу державу. Тому сьогодні, згадуючи преподобного Нестора Літописця та його нетлінну “Повість минулих літ”, згадаймо безцінні слова всесвітньо відомого чернеця: “Якщо будете жити в любові між собою, і Бог буде з вами, і підгорне від вас ворогів ваших, і будете мирно жити”.
Нині наша мова гучно звучить на цілий світ. Тому чим більше людей розмовляють нею, тим сильніша Україна. Українська – на вустах лідерів країн світу, у стінах університетів Гарварду, Буенос-Айреса і Сіднею, у промовах і виступах на головних майданчиках планети.
Українська – мова Перемоги! Слава Україні!

Тарас Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови

Чат-бот Гаряча лінія