28 липня – Всесвітній день боротьби з гепатитом

28 Липня 2016, 1:37

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з благодійним фондом «Нехай твоє серце б’ється», до Всесвітнього дня боротьби з гепатитом, організували та провели акцію, мета якої – підвищення інформованості  про дане захворювання, шляхи його поширення, методи діагностики, стратегії доступного лікування і можливої профілактики. Цей інформаційний та пам’ятний День було вирішено встановити на сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я ще в 2010-му році. З тих пір він відзначається щорічно 28-го липня.

Згідно даних Всесвітньої Організації Охорони здоров’я  в світі налічується близько  2,2 мільярда чоловік, які були інфіковані вірусними гепатитами.  Вірусні гепатити – це група інфекційних захворювань печінки, що викликані внутрішньоклітинними паразитами – вірусами. До теперішнього часу найбільш повно вивчені віруси гепатитів А, В, С, Д, Е, активно вивчаються TTV і SEN.  

Під час проведення заходу клієнти  отримали інформаційні буклети, кваліфіковані рекомендації лікаря – інфекціоніста міськрай ТМО Дідик Ірини, консультації головного спеціаліста МЦСССДМ Харченко Людмили та представника БФ «Нехай твоє серце б’ється» Басовець-Гладунової Катерини. Питання, які найбільш цікавили людей – це профілактика,  діагностика та лікування вірусних гепатитів. Учасниками акції були жінки секс бізнесу, ін’єкційні споживачі наркотиків та особи, які мали випадкові незахищені статеві контакти.

Головний спеціаліст міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Харченко Л.

 

Чат-бот Гаряча лінія