28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів
![28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr4ldn6igpi1rarg1i1f3o1c1828a.jpg)
Щорічно в останню суботу листопада уся країна в скорботі згадує мільйони наших земляків, що стали жертвами голодоморів в Україні. Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в нашій державі – незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощенний злочин. Ми не маємо права забувати тієї жахливої трагедії. Адже це чи не найжахливіша сторінка в історії нашого народу.
Цей скорботний день має об’єднати українців, всіх громадян навколо вшанування пам’яті про загиблих від голоду. Трагедія голодомору є уроком для усіх нас. Ми зобов’язані усвідомити, що в державі на першому плані завжди має бути Людина.
В скорботі схиляємо голови за усіма безневинно убієнними! У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодомору, запалімо свічу пам’яті у власній оселі та у своїй душі!
З повагою,
міський голова
Віктор Весельський