28 січня 1992 Верховна Рада затвердила синьо-жовтий стяг як Державний прапор України
![28 січня 1992 Верховна Рада затвердила синьо-жовтий стяг як Державний прапор України](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/flag.jpg)
“Затвердити Державним прапором України національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3”, – зазначено у постанові Верховної Ради України “Про Державний прапор України”, прийнятій 28 січня 1992 року.
Український інститут національної пам’яті