28 жовтня – День визволення України від нацистських загарбників

28 Жовтня 2019, 15:56

Дорогі земляки, ветерани Другої світової війни! Від щирого серця вітаю вас з 75-ю річницею визволення України від нацистських загарбників!

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишаться події Другої світової, яка принесла на нашу землю стільки болю та крові, коли за право бути вільним наш народ заплатив неймовірно страшну ціну. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до перемоги.

Друга світова війна забрала та скалічила мільйони життів у всьому світі. Вона стала величезною трагедією для усього людства.

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв рідну землю на передовій, самовідданою працею наближав перемогу в тилу, хто піднімав Україну з руїн, чиє життя забрала війна.

Низький уклін і глибока вдячність усім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Глибока шана солдатським вдовам, дітям війни.

Шановні переможці, ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних і близьких!

В.о. міського голови
Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія