29, 30, 31 липня – Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела»

28 Липня 2016, 1:42

Шановні новоград-волинці, шанувальники літератури, творчості нашої геніальної землячки Лесі Українки! Традиційно, щороку наприкінці липня наше місто збирає друзів, гостей, талановитих людей з усіх куточків України та зарубіжжя, які приїздять щоб вклонитися землі, що народила геніальну поетесу.

У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий Новоград-Волинський. Адже «Лесині  джерела» – це саме ті джерела, які живлять наші душі, додають нам сили, щоб долати труднощі сьогодення, які підтримують нашу культуру, нашу національну ідентичність.

Самовіддана любов до Батьківщини та незламність духу, які через все життя пронесла Леся Українка, є тим прикладом служіння Батьківщині, який так необхідний нам сьогодні. Ми схиляємо голови перед героями, які загинули виконуючи свій громадянський обов’язок у зоні АТО. Світла пам’ять загиблим воїнам! Слава живим захисникам, які відстоюють територіальну цілісність нашої держави на сході України!

З нагоди Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» зичимо всім жителям та гостям Лесиного краю добробуту у родинах, натхнення на добрі справи та міцного здоров’я! Нехай життєдайна сила Поліського краю та народної творчості торкнеться кожної душі, а у кожному домі панують мир і злагода.

В. Весельський, міський голова;

О. Пономаренко, секретар міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія