29 серпня – вшановуємо пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

28 Серпня 2023, 17:00

29 серпня – вшановуємо пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

 

Саме в цей день у 2014 році у ході російсько-української війни, під час проведення Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Ті трагічні події розгорталися на сході України на полях соняхів. Саме тому символом Дня пам’яті захисників України стала ця жовтогаряча квітка.

 

Для вшанування пам’яті загиблих Героїв у цей день розмістіть на одязі на лівій стороні грудей стилізований знак пам’яті «Сонях».

 

29 серпня о 9-й годині 00 хвилин долучайтеся до загальнонаціональної хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну!

 

На національному рівні рекомендовано в цей час зупинити роботу в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім тих, де встановлено безперервний режим роботи), рух громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних сигналів.

 

На знак скорботи 29 серпня слід приспустити (вивісити зі скорботною стрічкою) Державний Прапор на адміністративних будівлях органів державної влади, державних та приватних підприємствах, установах, організаціях.

 

Ми щоденно пам’ятаємо воїнів, які поклали своє життя за волю та незалежність України, але цей день – для гідного вшанування їхньої пам’яті. День, коли кожен українець має подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам’яті та схиливши голову під час хвилини мовчання. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист.

Адже герої живі, поки жива пам’ять про них.

Слава Україні! Вічна пам’ять та слава її Героям!

Чат-бот Гаряча лінія