29 жовтня – День автомобіліста і дорожника

29 Жовтня 2023, 9:00

Шановні автомобілісти і дорожники: водії, ремонтні робітники, інженерно-технічні працівники, керівники автотранспортних підприємств!

Щиро дякуємо за вашу невтомну працю, яка багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства нашої громади, життєдіяльність населених пунктів.
Ви докладаєте максимум зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень, забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Адже автотранспортні шляхи є тими незмінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави.
Багато автомобілістів та дорожників нині виконують завдання із захисту Батьківщини, долучаються до евакуації громадян з небезпечних територій, забезпечують перевезення для наших захисників, волонтерять, допомагають відбудовувати зруйновану російськими окупантами інфраструктуру.
Щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства миру та Перемоги, міцного здоров’я і завжди зеленого світла на життєвих і автомобільних шляхах нашої вільної незалежної української землі.

З повагою

міський голова Микола Боровець,

секретар міської ради Оксана Гвозденко

Чат-бот Гаряча лінія