30 червня – День молодіжних і дитячих громадських організацій

30 Червня 2024, 7:00

В останню неділю червня, починаючи з 2008 року, в Україні святкують День молодіжних і дитячих громадських організацій. Запроваджено його було указом Президентом України для того, щоб регламентувати та захищати діяльність таких об’єднань.

 

Молодь – це не майбутнє нашої Держави, це наше теперішнє. Саме молоді  зараз найбільш свідомо і вагомо захищають нашу країну від агресора. Саме молодь є тим двигуном, що відновлює економіку, створює стартапи, впроваджує інновації, її енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві…

 

Сучасний розвиток молодіжного та дитячого руху характеризується добровільністю вступу до організації. Основою для формування молодіжних і дитячих громадських об’єднань є не тільки навчальні заклади всіх типів і рівнів, а й установи додаткового виховання і освіти, клуби за місцем проживання, центри та заклади для молоді.

 

У Звягельській міській територіальній громаді створена та функціонує Молодіжна рада. Це консультативно-дорадчий орган, покликаний сприяти реалізації молодіжної політики, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних з життям молоді та участю її в усіх сферах суспільного життя у громаді. Організаційне забезпечення діяльності Ради здійснює Молодіжний центр, управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

 

Щороку до Дня молоді Молодіжна рада проводить форум «Молодь Є», під час якого відбувається презентація діяльності організації та запрошення нових представників до її складу. Крім того активні члени Ради організовують та проводять цікаві заходи для молоді громади, про що анонсують та звітують на своїх сторінках у соціальних мережах (https://www.facebook.com/molodizhna.rada.zviahel,   https://www.instagram.com/molodizhna.rada.zviahel/ ).

 

Усі, хто має бажання, молодий не тільки за віком (14-35 років), а й має бажання зробити свій внесок у розвиток молодіжної політики громади, можуть долучатися до Молодіжної ради, пропонувати цікаві ідеї, стати ініціатором проведення заходів для молоді.

 

З нагоди свята бажаємо натхнення усім молодим! Миру, реалізації задуманого та успіху в починаннях! Енергії, незалежних думок і сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтеся молодими!

 

Чат-бот Гаряча лінія