30 (к)років до успіху: у Ліцеї №11 відзначили ювілей

12 Квітня 2024, 19:28

12 квітня Ліцей №11 відзначив своє 30-річчя з дня заснування. Урочиста церемонія відбулася в приміщенні ліцею за участю випускників, вчителів, батьків та гостей. До заходу долучилися міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступниця міського голови Наталія Борис, депутат міської ради Олег Годун, колишній міський голова Олександр Костеченко, директор КЗ «Центр позашкільної освіти» Ольга Добровольна, ветерани педагогічної праці.

Міський голова Микола Боровець привітав учнівську, педагогічну та батьківську спільноту ліцею з цією святковою датою.

«Школа – це не лише місце навчання, але й джерело знань, дружби та саморозвитку, – зазначив він. – Вона є важливим елементом нашого міста, формує майбутнє нашої країни та виховує майбутніх лідерів». Микола Петрович наголосив, що Ліцей №11 славиться своїми навчальними та творчими здобутками учнів і педагогів. Адже, за час існування, заклад має вже понад 1000 випускників, 98 медалістів, 1019 переможців предметних олімпіад, 118 МАНівців, майже 3000 переможців спортивних змагань тощо.

Особливою частиною програми стало вручення нагород працівникам закладу освіти у номінаціях «30 років успіху», «Бренд закладу», «Творці майбутнього», «Гідна зміна».

Протягом заходу демонстрували відеофільми з історії школи: від моменту створення і до сьогодні, лунали привітання та побажання випускників з різних куточків України та світу, різними мовами. Привітали ветеранів педагогічної праці та згадали тих, кого вже немає з нами.

Частина педагогів, батьків та випускників Ліцею №11 нині зі зброєю в руках захищають Україну від російського агресора. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув боронячи Батьківщину, в тому числі тих хто навчився чи працював у Ліцеї №11: Андрія Верхогляда, Олександра Гладунова, Віктора Гончарука, Олександра Марчука, Івана Мізернюка, Олександра Романова.

Весь зал піднявся у шанобливому мовчанні, коли батько загиблого героя Олександра – Валерій Гладунов виконував проникливу пісенну композицію в пам’ять про тих, хто став Небесним Воїнством.

До ювілею приурочили відкриття музейної кімнати у ліцеї. Тут зібрані раритетні речі, історичні фото за весь період існування школи, куточки пам’яті директора школи 1994-2018рр. Камілії Седлецької та загиблих Героїв.

Щиро вітаємо Ліцей №11 із ювілеєм. Нехай він буде приводом для гордості за досягнення, вшанування минулих поколінь та надії на яскраве майбутнє. Бажаємо всім працівникам, учням та випускникам школи подальших успіхів у навчанні та житті! Нехай цей навчальний заклад завжди залишається осередком знань, толерантності, доброти та творчості, де кожен, як учень так і педагог, може розкрити свій потенціал і проявити свої найкращі якості.

Миру та Перемоги!

З днем народження Ліцею №11!

Чат-бот Гаряча лінія