30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 Липня 2023, 8:30

???? Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня, має особливе значення для всієї світової спільноти. Започаткований Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй у 2013 році, цей день акцентує увагу на проблемі порушення прав людини, яка залишається актуальною для кожної країни світу.

????Мільйони людей, серед яких є жінки, діти і чоловіки, стають жертвами цього жахливого злочину, що не залежить від соціального, економічного чи культурного середовища.

???? На жаль, Україна також стикається з цією проблемою через воєнний стан, збільшуючи ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами. Змушені переїжджати із зони бойових дій в інші регіони або за кордон, багато громадян стають вразливими перед зловмисниками, які можуть використовувати їх.

???? Тому зараз наша головна мета – залучення уваги до цієї проблеми і підтримка постраждалих. Ми повинні говорити про це відкрито, адже лише разом ми зможемо створити сильну мережу підтримки та запобігти недоброчесним проявам.

Всесвітній день протидії торгівлі людьми – наша спільна боротьба! ????

#протидіяторгівлілюдьми #торгівлялюдьми #запобіганняторгівлілюдьми #запобігання #поради #безпека

Національна соціальна сервісна служба України

Чат-бот Гаряча лінія