30 вересня – День усиновлення

1 Жовтня 2019, 16:43

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. Це вже традиційний день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові.

У день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі – мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малечі, а тоді, коли дитина трішечки підросла, набула певного життєвого досвіду, навіть, зневірилася у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі. Мова йде по батьків, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Батьківство – це велике щастя і, разом з тим, велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості, щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

І саме такі родини сьогодні ми вітаємо зі святом – Днем усиновлення!

На відзначення цього дня службою у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради проведено ряд заходів з метою популяризації сімейних форм виховання, зокрема усиновлення.

26.09.2019 року сім’ї, які усиновили дітей, вітало керівництво області, діти відвідали контактний зоопарк, отримали подарунки, отримали масу позитивних емоцій. На місцевому телебаченні (телекомпанія «Мальта») розміщено відеоролик у якому подано інформацію про дітей, які перебувають на обліку з усиновлення у м.Новограді-Волинському. За сприяння начальника управління освіти міської ради Ващук Т.В., 30.09.2019 на базі ліцею №4 (директор Сільвертюк В.А.) проведено флешмоб «Усиновлення – це щастя, а не таємниця». Також у місцевих друкованих ЗМІ «Звягель» та «Час плюс» надруковано статті, присвячені Дню усиновлення.

Турбота про знедолених дітей має проявлятись постійно, а не тільки до якихось дат.

Тому тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте у сумні дитячі очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на вас від самого народження і буде поруч, коли ви будете робити свої перші кроки як тато і мама. Саме ця дитина буде любити вас, буде пробачати вам помилки, так, як ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.

Нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих у вашому житті, а любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного довголіття власної родини.

За більш детальною інформацією щодо різних  аспектів усиновлення, можете звертатись до служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради за адресою: вул. Замкова, 3/6, м.Новоград-Волинський, тел. (04141) 2-08-91.

Соціальний ролик до Дня усиновлення від служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради https://www.facebook.com/watch/?v=2879067908787812

Сергій Трофимчук, головний спеціаліст служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія