30 вересня – День усиновлення.

30 Вересня 2019, 16:34

День пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

Шановні новоград-волинці! 30 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, по всій країні відзначають День усиновлення, свято життєвої мудрості, щирості, розуміння, терпіння, а головне – милосердя та любові. Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

Кожна дитина має право на виховання в сім’ї, потребує родинного тепла і турботи. Усиновлення дитини – це одна з найважливіших та найщиріших проявів милосердя, яке заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

Висловлюю велику подяку всім сьогоднішнім і майбутнім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям, вихователям-наставникам, патронатним вихователям, які самовіддано, без вагань дбають про долю кожної дитини, яка залишилась без турботи рідної людини. Ваше благородство і самовідданість заслуговують на безмежну вдячність.

Нехай повняться щасливим дитячим сміхом ваші домівки, ростуть здоровими і успішними сини та доньки, а віра, надія та любов ніколи не покидає вас.

В.о. міського голови
Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія