30 вересня – День усиновлення

29 Вересня 2017, 17:18

Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 №1088, щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення. Це вже традиційний день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові.

У день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичні ролі – мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження малечі, а тоді, коли дитина трішечки підросла, набула свого життєвого досвіду, навіть, зневірилася у тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Батьківство – це велике щастя і, разом з тим, велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості, щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

І саме такі родини сьогодні ми вітаємо зі святом – Днем усиновлення!

Нехай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань!

Тим, у кого тільки-но народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею ви не зупиняли себе, не стримували поштовх притулити до себе, погладити по голівці, взяти за руку. Загляньте у сумні дитячі очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Вона чекала на вас від самого народження і буде поруч, коли ви будете робити свої перші кроки як тато і мама. Саме ця дитина буде любити вас, буде пробачати вам помилки, так, як ви будете пробачати їй дитячу неслухняність. І ви будете справжньою дружною родиною, тому що в основі ваших відносин лежатиме тільки любов.

Нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих у вашому житті, а любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного довголіття власної родини.

Ми щиро вітаємо і пишаємося родинами, які прийняли у свої сім’ї дітей. Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими.

Бучинська Т.М., начальник служби у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія