30 вересня – День усиновлення

30 Вересня 2021, 6:20

У свято Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії у нашій державі відзначається день тих, хто відкрив своє серце для дітей, які в силу життєвих обставин були позбавлені батьківської любові та турботи – День усиновлення. Ці люди є прикладом милосердя, сили духу, бажання допомогти та змінити життя дітей на краще.

Надзвичайно приємно, що на території Новоград-Волинської міської територіальної громади функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу, 5 прийомних сімей, у яких виховується 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 39 діток, які проживають у 34 сім’ях усиновлювачів.

На жаль, кількість дітей, які набувають статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з кожним роком збільшується, але на щастя є ті, хто готовий стати для них рідними батьками та зробити все можливе, щоб діти були щасливі.

Щиросердечно вітаємо з цим святом всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків прийомних сімей, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу. Бажаємо, щоб у ваших родинах назавжди поселилися щастя, добробут та родинне благополуччя! Міцного здоров’я, достатку, віри, надії, любові та мудрості! Нехай посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом поваги та взаєморозуміння!

 

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія