32-та сесія Новоград-Волинської міської ради завершила свою роботу

27 Жовтня 2015, 23:17

Під час пленарного засідання 32 сесії міської ради шостого скликання, яке відбулося 20 жовтня після обговорення було затверджено 36 рішень. У зібранні, яке вів міський голова Володимир Загривий,  взяли участь 34 депутати міської ради із 46, депутати обласної ради, представники райдержадміністрації, районної ради, керівники правоохоронних органів, лідери громадсько-політичних об’єднань міста, виконавчих органів міської ради, представники місцевих ЗМІ, міської громади і трудових колективів. На розгляд депутатів міської ради було винесено 36 питань. З них внесено зміни й доповнення до ряду Програм, а саме: Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Новограда-Волинського на 2015 рік; Міської комплексної програми ,,Соціальний захист“ на 2014 – 2017 роки; Програми енергозбереження та енергоефективності м. Новоград-Волинський на 2010-2020 роки. А також затверджено Положення про надання разової грошової допомоги громадянам; міської цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2015-2018 роки; Міської цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки.

Голова міської виборчої комісії Софія Осовська ознайомила присутніх з рішенням Новоград-Волинської  міської виборчої комісії від 3 серпня 2015 року №17, відповідно до якого затверджено депутатом міської ради Тарасову Поліну Йосипівну, включеного під №7 у виборчому списку міської партійної організації Народної партії в зв’язку з передчасною смертю депутата міської ради Лавренюка С.І.. Міський голова Володимир Іванович вручив Поліні Йосипівні посвідчення та нагрудний знак депутата міської ради.

Рішенням міської ради №803 внесено  доповнення у додаток до рішення міської ради від 13.11.15 №658  „Про затвердження плану діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік“ доповнивши новим пунктом 16.

Також депутати міської ради схвалили проект рішення міської ради „Про добровільне об’єднання територіальних громад“, підготовлений спільною робочою групою.

Відповідним рішенням затверджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2015 року. Внесення змін до міського бюджету на 2015 рік. Також прийнято регуляторний акт „Про внесення змін у додаток до рішення міської ради від 22.12.11 №188 ,,Про затвердження Положення про застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності у м. Новограді-Волинському“ – виклавши його у новій редакції.

З повними текстами прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“.

Наприкінці, останнього пленарного засідання, голова міської ради ветеранів Василь Парфьонов та голова міськрайонної спілки „Чорнобиль“ Ярослав Співак висловили міському голові Володимиру Загривому та всьому депутатському корпусу слова щирої вдячності за тісну співпрацю щодо вирішення нагальних проблем життєзабезпечення територіальної громади міста. Депутат міської ради, голова постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення Олена Солодовник презентувала Володимиру Івановичу біографічний нарис у якому містяться всі публікації за період його роботи, які були розміщені у місцевих ЗМІ. Депутат міської ради голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Олег Журбенко звертаючись до міського голови наголосив: „Я хочу висловити вдячність за толерантність, виваженість, дипломатію, розум і допомогу всім нам. П’ять років не пройшли безслідно, тому від всього депутатського корпусу, ще раз хочу Вам подякувати.“ Присутній на засіданні народний депутат України Юрій Павленко зазначив: „Я завітав до вашого міста, щоб висловити вдячність міському голові Володимиру Івановичу Загривому за те, що він навчив мене любити і поважати Житомирську область і знаючи його 5 років, як міського голову Новограда-Волинського, можу сказати, що він входить у десятку найкращих мерів України. Шкода, що Ви не балотуєтесь знову, але йдете з посади з високо піднятою головою та прекрасними результатами. Честь і хвала Вам.“ Володимир Іванович у свою чергу звернувся до депутатів міської ради шостого скликання зі словами: „Я щасливий, що всі ці роки саме разом з вами мені довелося працювати. Що  змогли те зробили. Якщо пройтися по рокам то це сотні об’єктів. Щиросердечно дякую всім і кожному зокрема, спасибі вам, хай Бог нас береже. Слава Україні.“

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія