34 родини, що опинилися у складних життєвих обставинах, отримали подарункові сертифікати до нового навчального року

21 Серпня 2020, 15:18

21 серпня у Новограді-Волинському відбулася щорічна благодійна акція для дітей із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. Захід традиційно організовується перед початком нового навчального року, аби допомогти родинам, що потребують особливої соціальної підтримки, підготувати дітей до школи.

Привітали школярів та їх батьків із наближенням нового навчального року начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба та начальник служби у справах дітей Нонна Лойко. “Сьогодні ви отримаєте подарункові сертифікати на придбання спортивного одягу та взуття, які неодмінно знадобляться під час навчання. Міська влада завжди підтримувала й надалі буде підтримувати родини, які цього потребують”, – наголосив Ярослав Циба.

Організатор благодійної акції – служба у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради. Під час заходу, що відбувся в рамках міської Програми реалізації заходів на виконання «Конвенції про права дитини» на 2017-2021 рр. , 34 сім’ї, в яких виховується понад 70 дітей, отримали подарункові сертифікати на суму 1450 грн кожен.

Алла Виговська, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія