4 листопада – День залізничника
![4 листопада – День залізничника](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drmojvft4n31ikh11t2rft16vmme.jpg)
Шановні працівники залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Залізниця – важлива ланка транспортної інфраструктури країни, яка має стратегічне значення. Завдяки вашій кропіткій щоденній праці ми маємо змогу дістатися до всіх куточків не лише України, а й інших країн. Адже від вашого професіоналізму та компетенції, від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України та зарубіжжя, а також надійна доставка пасажирів та вантажів, укріплення економіки.
У цей день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, вагомих професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі по просторах нашої Батьківщини.
Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди вас супроводжує зелене світло.
В. Весельський, міський голова;
О. Пономаренко, секретар міської ради.