5 листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери
![5 листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsaukfsa1ht6o5s18an1pjega8re.jpg)
Соціальна робота – складна, однак вкрай необхідна для людей. Розуміти, відчувати біль іншого, радіти чужому щастю – це професійна формула спеціалістів соціальної сфери. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.
Щиро вітаємо вас із професійним святом! Бажаємо вам тепла, затишку і благополуччя! Нехай усі добрі справи повертаються до кожного з вас особистим щастям!
В.Л.Весельський, міський голова,
О.А.Пономаренко, секретар міської ради