5 срібних та 7 бронзових медалей вибороли юні звягеляни на Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок

8 Травня 2024, 11:10

З 27 квітня по 2 травня у місті Коломия Івано-Франківської області проходив Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок у якому брало участь 267 учасників.

Збірну Житомирської області представляло 6 учасників, троє з яких є вихованцями відділення пауерліфтингу ДЮКФП та студентами наших коледжів ЗПФК (Наталія Матвійчук, Діана Довгалюк), ЗМФК (Іван Єкатеринчук). Змагалися учасники змагань з присідання зі штангою, жиму лежачи, тяги та суми триборства. За результатами змагань наші спортсмени вибороли 12 нагород, а саме: 5 срібних та 7 бронзових медалей.
Серед дівчат в категорії до 76 кг Наталія Матвійчук показала такі результати: 3 місце в присіданні, 3 місце в жимі, 2 місце в тязі та 3 місце за сумою триборства з результатом 230 кг.
Серед дівчат до 84 кг Діана Довгалюк здобула 4 срібні медалі з результатом триборства у 245 кг.
Серед юніорів у категорії до 59 кг Іван Єкатеринчук показав результат за сумою триборства у 220 кг та здобув 4 бронзові нагороди.
Готував спортсменів до змагань директор ДЮКФП Вадим Омельчук.

Вихованці ДЮКФП постійно беруть участь у міських, обласних та національних змаганнях у яких займають призові місця. Запрошуємо дітей нашої громади приєднуватись до наших гуртків у ДЮКФП.

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки

Чат-бот Гаряча лінія