50 квартир для військовослужбовців: із бюджету Звягеля виділено кошти

9 Березня 2023, 14:31

Керівництво громади та депутатський корпус Звягельської міської ради восьмого скликання продовжує робити все можливе, щоб ті, хто захищає Україну відчували надійний тил. Кожен з нас несе велике зобов’язання перед воїнами, які, ризикуючи власним здоров’ям та життям, захищають державу від рашистських окупантів та наближають довгоочікувану Перемогу.

Мати гідні умови проживання – серед конституційних прав наших захисників. І, хоча, вирішення даного питання належить до прерогатив держави, міська рада з вдячністю захисникам за їх героїзм вирішила не стояти осторонь.
Сьогодні, під час другого пленарного засідання тридцятої сесії міської ради восьмого скликання депутати одноголосно проголосували за виділення коштів бюджету громади – а це консолідований внесок кожного її жителя – для забезпечення житлом сімей військовослужбовців. Реалізувати ініціативу плануємо у поточному 2023 році аби 50 родин військовослужбовців отримали свою власну оселю. Для цього передбачили 50 млн грн.
Забезпечення житлом – це найменша подяка нашим захисникам за захист держави та власну жертовність. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб усі, хто потребує житло, якнайшвидше оселилися в нових домівках.
Тримаймо стрій! Підтримуємо один одного. Спільно наближаємо Перемогу!????????

Оксана Гвозденко, секретар міської ради,

депутати Звягельської міської ради восьмого скликання

Чат-бот Гаряча лінія