6 червня – День працівників місцевої промисловості

6 Червня 2021, 9:53

Щорічно у першу неділю червня в Україні відзначають професійне свято працівники місцевої промисловості.

Робота місцевих підприємств забезпечує надходження до бюджету громади, що дає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні та господарські питання в інтересах задоволення потреб населення і місцевого господарства.

Із року в рік промисловці Новоград-Волинської міської територіальної громади нарощують обсяги виробництва, оновлюють технічні та технологічні лінії, дбають про поліпшення якості та розширення асортименту готової продукції, підвищення її конкурентоздатності.

Демонструючи високі показники якості продукції, місцеві виробники відомі не лише в Україні, а й за її межами. Варто зазначити, що наші підприємства славляться не тільки своїми виробничими досягненнями, але і благодійною діяльністю. Місцеві товаровиробники активно підтримують наших військовослужбовців та медиків.

Висловлюємо слова вдячності усім працівникам місцевої промисловості, а також Раді Директорів промислових підприємств за активну підтримку у розбудові громади.

Бажаємо вам та вашим рідним щастя, міцного здоров’я та життєвих гараздів. Достатку, благополуччя та нових здобутків у професійній діяльності!

 

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія