6 червня – День журналіста

6 Червня 2020, 7:44

Шановні представники засобів масової інформації! Щиро вітаю з професійним святом всіх, хто присвятив себе нелегкій праці в царині формування інформаційного простору нашого міста, для кого слово стало покликанням, а правда й об’єктивність – пріоритетом та цінністю.

Саме ви пишете літопис сьогодення, впливаєте на думку громадськості. Ви, подаючи інформацію не заангажовано, формуєте майбутнє нашої громади, окреслюєте її шлях та вказуєте вектор розвитку.

Сьогодні, як ніколи раніше, зростає значення професії журналіста. Дякую представникам мас-медіа Новограда-Волинського за наполегливу роботу, тонке розуміння та відчуття соціальних процесів, за вміння їх аналізувати.

Шановні журналісти, бажаю вам натхнення і сил для висвітлення небуденних цікавих тем. Виданням – високих тиражів, телевізійному каналу – не менш високих рейтингів, електронним сайтам – сотень відвідувань за день. Зичу невичерпного натхнення та успіху у творчих починаннях. Добра й злагоди вам та вашим родинам. Мирного неба всій Україні!

Олена Пономаренко,
тимчасово виконувач повноважень міського голови,
секретар міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія