6 червня – День журналіста
![6 червня – День журналіста](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/08f6e9ae8b20d8829359f14c709f6f2c.png)
Шановні журналісти!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста!
Ваше високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів, глядачів та шанувальників.
Завдяки вашій праці мешканці оперативно отримують важливу інформацію про життя Звягельської громади. Це надзвичайно цінно, особливо в умовах російської агресії проти України.
Дякуємо вам за роботу. Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує здоров’я на довгі літа під мирним небом нашої української землі.
З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко