6 грудня – 30 років із дня створення Збройних Сил України

5 Грудня 2021, 22:13

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!

У 2021 році вся Україна відзначає 30 років із дня створення Збройних Сил України.

Гордо усвідомлювати, що Новоград-Волинський – це місто військової доблесті, адже саме у нас дислокується славетний військовий гарнізон. Тут розташовані з’єднання і військові частини різних родів і видів Збройних Сил України: 30-а окрема механізована бригада, 12-ий окремий полк оперативного забезпечення, 54-ий окремий розвідувальний батальйон, 181-ий окремий батальйон тилового забезпечення, територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, підрозділ військової служби правопорядку, квартирно-експлуатаційна частина, гарнізонний Будинок офіцерів.

Щиро дякуємо за відданість Українському народові та військовій присязі, гідну службу, мирне небо та захист нашої країни. Віримо, що ваша мужність та сила – здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до нашої такої довгоочікуваної перемоги. А вона обов’язково буде за нами!

Вдячні кожній сім’ї, що розділяє військову службу зі своїми батьками, чоловіками, дружинами, синами і доньками. Адже так важливо усвідомлювати, що тебе чекають вдома.

Вічна слава воїнам, що віддали своє життя за благословенну українську землю. Пам’ятаємо кожного, хто поліг в боротьбі за наше мирне сьогодення.

Висловлюємо слова вдячності бійцям Збройних Сил України, які своєю щоденною нелегкою службою охороняють та забезпечують мир у нашій державі.

Бажаємо вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, сімейного благополуччя та добра. Нехай береже вас Господь та дарує таку довгоочікувану перемогу.

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!

 

З повагою

міський голова Микола Боровець

секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія