6 грудня – День святого Миколая

6 Грудня 2023, 8:09

Любі діти, шановні дорослі, звягеляни!

6 грудня за новоюліанським календарем українці відзначають чарівне свято – День Святого Миколая. Це особливе свято для дітей та дорослих, адже воно сповнене доброти, тепла, любові, очікування справжнього дива та здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай свята рука Миколая Чудотворця оберігає усіх, хто потребує його покровительства – дорослих і дітей, воїнів на фронті і цивільних в тилу, тих, хто попри все, залишається вдома і тих, хто знайшов прихисток від війни у далекому закордонні.
В цей день освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Ділімося своєю любов’ю, добром та щедрістю душі з ближніми. Хай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, дарує нам віру в Перемогу і додає сил нашим захисникам! Хай збудуться світлі дитячі мрії і прийде переможний мир на нашу землю.
Символічно, що в цей день також відзначається День Збройних Сил України – мужніх, справжніх чарівників і чарівниць, які кожного дня захищають затишок в наших оселях, щоб наші діти були в безпеці.
Миру, перемоги і благополуччя усім вам і всій Україні!
З вірою в добро! З вірою в диво! З вірою в ЗСУ і Перемогу!

З повагою

міський голова Микола Боровець,

секретар міської ради Оксана Гвозденко

Чат-бот Гаряча лінія