6 лютого у Звягелі проводитиметься забір донорської крові
![6 лютого у Звягелі проводитиметься забір донорської крові](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/413034633_694273599562643_7921597731500414631_n-2.jpg)
Завтра, 6 лютого 2024 року з 9:00 до 13:00 на базі КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» Звягельської міської ради проводитиметься забір донорської крові.
У виїзних умовах забір крові здійснюватиме КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради.
![🩸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1fa78.png)
Також звертаємо вашу увагу, що донори крові матимуть унікальну можливість безкоштовно провести сучасні дослідження, а саме: визначення групи крові, резус-належності, рівня гемоглобіну, а також аналіз на маркери ВІЛ-інфекції, гепатиту В, С та сифилісу.
Донором може стати громадянин України віком від 18-ти років, який не має протипоказань. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.
Всі бажаючі долучитися до здачі крові можуть попередньо записатися у відділі з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради за телефоном: 098-218-50-96; (4141) 3-50-79 для формування черги.
![🩸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1fa78.png)
![🩸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1fa78.png)
@читачі