Забезпечення безперешкодного та цілодобового доступу населення до укриттів – на контролі керівництва громади

8 Червня 2023, 13:46

У зв’язку з масштабною агресією рф проти України, активними бойовими діями та частими обстрілами цивільного населення та об’єктів на території України, випадками пов’язаними з закриттям захисних споруд цивільного захисту для укриття населення під час «Повітряних тривог» або ненадання вільного доступу громадян до укриттів відділ з питань цивільного захисту міської ради доводить до відома населення Звягельської міської тероиторіальної громади, що спільно з Звягельським РУ ГУ ДСНС України в Житомирській області, Звягельським районним відділом поліції та балансоутримавачами захисних споруд цивільного захисту здійснюється перевірка стану наявного фонду захисних споруд цивільного захисту.

02 червня міським головою була проведена нарада з балансоутримувачами захисних споруд цивільного захисту. Обговорили актуальні питання та проблеми.

Уточнюються списки наявних укриттів, вносяться зміни в інтерактивні мапи та розміщується інформація на офіційних інтернет ресурсах Звягельської місчької ради.

Розпорядженням голови Звягельської міської ради від 02.06.2023 № 145 (о) «Про безперешкодний та цілодобовий доступ до фонду захисних споруд цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади» балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту було дано доручення про забезпечення безперешкодного та цілодобового доступу населення до укриттів.

Андрій ХРОМУШИН, начальник відділу з питань цивільногозахисту міської ради

Чат-бот Гаряча лінія