8 липня свій День народження відзначає Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний

8 Липня 2023, 8:30

Сьогодні, 8 липня, свій День народження відзначає Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine  Валерій Залужний.

Напередодні міський голова Микола Боровець зустрівся з Валерієм Федоровичем та передав від імені громади почесні нагороди – орден “Звягель” та “Гордість Звягеля”.

На своїй офіційній сторінці у Фейсбук Микола Боровець написав:

«Залізний генерал.

Легендарний воїн.

Постать, якою захоплюється увесь світ.

Це все – про нашого земляка, Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Нещодавно мав нагоду зустрітися з Валерієм Федоровичем. Півторагодинна розмова пролетіла як одна мить: говорили про важливі питання щодо захисту та сьогодення країни, нашої громади. Простий у спілкуванні, далекоглядний та щирий…

Мав за честь від імені усіх звягелян вручити Валерію Залужному найпочесніші відзнаки нашої громади – орден «Звягель» та «Гордість Звягеля».

Шановний Валерію Федоровичу, Ви – не лише Гордість Звягеля, а й Гордість України! Ви – приклад стійкості, відваги та незламності.

Сьогодні, у день Вашого славного 50-річного Ювілею – рівно 500 днів, як Ви своїми залізними руками куєте нашу Перемогу в російсько-українській війні, приймаєте рішення, від яких залежить майбутнє України та кожного з нас. Дякуємо за мудрість та силу духу!

Многая літа, пане Генерале! Міцного здоров’я, сил і наснаги привести нас до Перемоги! Нехай Господь оберігає Вас і Ваших рідних.

Захоплюємося! Пишаємося!

Горді бути земляками!»

Чат-бот Гаряча лінія