8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років
![8 травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/438060388_788382543474826_3850468235965639722_n.jpg)
Шановні жителі Звягельської громади!
Сьогодні, коли серця сповнені вшануванням та пам’яттю, ми згадуємо мільйони українців, які втратили свої життя під час Другої світової війни. Діти, чоловіки, жінки, військові та цивільні – всі вони стали жертвами війни, поклавши свої життя на олтар свободи.
Ми пам’ятаємо про те, яку велику ціну заплатили наші предки за перемогу над нацизмом. Ми клянемося “Ніколи знову!” і покладаємо квіти та свічки на могили загиблих, щоб вшанувати їхню пам’ять.
Сьогодні світ стикається з новими викликами та загрозами і нині ми продовжуємо боротьбу за мир та свободу, несучи у собі дух нескореності та гідності. Ми шануємо і пишаємося нашими Збройними Силами, які незламно протистоять російському агресору. Хай береже їх Господь і дає їм силу та витримку.
Схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє.
Слава Україні! Слава Героям!
З повагою міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко