8 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби
![8 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsaa7s16v7r14kko6jsrlbcgp.jpg)
Шановні працівники санітарно-епідеміологічної служби! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Санітарне та епідемічне благополуччя населення завжди було і є пріоритетом державної політики. Саме ви стоїте на сторожі здоров’я і благополуччя нації, виконуєте відповідальні завдання по здійсненню державного контролю за санітарно-епідеміологічним станом в суспільстві. Немає сумніву, що ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію.
Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, благополуччя та успіхів у професійній діяльності!
С. Колотов, в.о. міського голови