8 жовтня – День юриста
![8 жовтня – День юриста](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr42486h5bf1ask141115kiov19t.jpg)
Шановні юристи Новограда-Волинського! Щиросердечно вітаю вас із професійним святом!
День юриста – це свято тих, хто вносить свій безпосередній і посильний внесок в правову розбудову нашої держави, людей юридичної науки і практики. Виконуючи свої службові обов’язки, ви самовіддано стоїте на захисті прав, свобод громадян і юридичних осіб, гарантованих Основним Законом України.
В цей день, бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів на професійній ниві, родинного добробуту та життєвої наснаги. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному, справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.
З повагою,
міський голова
Володимир Загривий