Проведено виїзну нараду з метою вивчення проблемних питань утримання кладовищ
21 березня проведено виїзну нараду постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів за участі представників політичних фракцій з метою вивчення проблемних питань утримання кладовищ.
Секретар міської ради Оксана Гвозденко, депутати, начальник управління житлово-комунального господарства Олег Годун, директор КП «Звягельсервіс» Анатолій Романчук та підпорядковані управлінню працівники здійснили об’їзд 5 міських кладовищ, а саме: кладовища по вул. Василя Стуса та вул. Лугова, кладовища «Стара Дружба» та «Нова Дружба», а також єврейське кладовище.
Обслуговування кладовищ здійснює безпосередньо комунальне підприємство «Звягельсервіс». Одним з основних видів діяльності підприємства є утримання кладовищ в естетично-санітарному вигляді, здійснення поховань, їх оформлення та реєстрація, реалізація окремих видів ритуальних послуг.
Відповідно, за 2023 рік комунальним підприємством було проведено наступну роботу:
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
У 2024 році КП «Звягельсервіс» планує ввести в дію нову послугу для тих, хто не має можливості доглядати за могилами рідних, затвердити відповідний тариф на таку послугу, розпочати роботу над створенням єдиної бази поховань та продовжити благоустрій кладовищ, а саме: грейдерування міжсекторних та під’їзних доріг, проводити косіння територій, завершити облаштування майданчиків для збору сміття, видалити аварійні дерева тощо.
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![⁉️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tec/1/16/2049.png)