9 червня відбулося перше пленарне засідання двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання

9 Червня 2022, 16:11

Відповідно до затвердженого 6 червня на погоджувальній раді порядку денного, на розгляд засідання внесено 30 питань https://bit.ly/3Qb4aDx.

-Рішенням міської ради затверджено зміни до Положення про надання адресних грошових допомог громадянам Новоград-Волинської міської територіальної громади. З метою підвищення рівня соціальної захищеності жителів громади, відкореговано їх рівень та категорії громадян, які мають право на отримання адресних грошових допомог.

– Внесено зміни до Положення про відділ економічного планування та підприємницької діяльності Новоград-Волинської міської ради у зв’язку з розширенням основних завдань та функцій.

– Затверджено нову редакцію Правил благоустрою території Новоград – Волинської міської територіальної громади. Попередня редакція Правил була затверджена рішенням міської ради ще у 2008 році. Зміни до документу вносилися у 2010 та 2013 роках. Втім, з об’єктивних причин настав час їх повного оновлення, враховуючи вимоги сьогодення, нову нормативну базу, утворення міської територіальної громади тощо.

Правила встановлюють вимоги щодо благоустрою території громади. Власне, благоустрій населеного пункту – комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращання мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

– Прийнято Програму відшкодування різниці в тарифах на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2022-2023 роки. За ініціативою депутатів, керівництво виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства найближчим часом прозвітує про використання коштів, які виділялися із бюджету міської територіальної громади для забезпечення функціонування та поліпшення матеріально-технічної бази стратегічного важливого інфраструктурного підприємства.

– Ряд прийнятих рішень стосувалися комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади: його передачі, списання майна комунальної власності, надання згоди на прийняття.

– Вкотре переглянуто та внесено зміни до цільової програми «Забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2023 роки», які покликані сприяти розв’язанню матеріально-технічних потреб військових підрозділів – оплату транспортних послуг, закупівлю паливно-мастильних матеріалів, запасних частин до транспортних засобів, будівельних матеріалів тощо.

– Скасовано рішення міської ради від 22.04.2021 №147 «Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади на вул. Дружби, 50-А».

– Депутати міської ради погодили інформацію про використання паливо-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву Новоград-Волинської міської територіальної громади.

– Відповідно до вимог чинного законодавства, затверджено рішення про умови оплати праці міського голови.

– Також під час пленарного засідання внесено зміни до бюджету Новоград – Волинської міської територіальної громади на 2022 рік, розглянуто та прийнято відповідні рішення в сфері земельних відносин, погоджено вихід виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради зі складу засновників Новоград-Волинського економіко-гуманітарного фахового коледжу (Товариство з обмеженою відповідальністю).

– Відповідно до вимог чинного законодавства, у громаді триває процес створення спостережних та наглядових рад при комунальних підприємствах. Їх основної метою є забезпечення контролю за їх фінансово-господарською діяльністю, дотриманням прав громадян при їх обслуговуванні.

– Зокрема, рішенням міської ради створено спостережні ради КНП «Новоград – Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради.

– У галузі житлово-комунального господарства утворено наглядові ради КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» та комунального підприємства Наталівської сільської ради.

– Секретар міської ради Оксана Гвозденко поінформувала депутатів про результати розгляду пропозицій і доручень депутатів міської ради та міського голови, які висловлені під час підготовки та проведення сімнадцятої, вісімнадцятої та двадцятої сесій міської ради восьмого скликання.

Друге пленарне засідання відповідно до розпорядження міського голови від 18.05.2022 року №133(о) «Про скликання двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання» заплановано провести 16 червня.

 

Чат-бот Гаряча лінія