9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтв
![9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтв](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr4c13d837e1kme3r11aap1fc21gh.jpg)
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Новограда-Волинського! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.
Ваша професія особлива. Ви даруєте людям радість, наповнюєте їхні душі світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, пісню і танець свого народу. Ваша натхненна праця завжди була і залишається спрямованою на зміцнення головних оберегів народу – його культури і духовності.
Тож в цей день, зичу вам доброго здоров’я, родинного затишку, душевного тепла, миру, любові і злагоди. Успіхів вам та нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження духовних надбань нашого краю.
Володимир Загривий, міський голова