90 років від дня заснування фінансового управління міської ради

1 Червня 2021, 10:29

Славний ювілей відзначає одне з найголовніших управлінь міської ради – фінансове управління. Протягом 90 років висококваліфіковані фахівці, які досконало знають та люблять свою роботу, забезпечують життєдіяльність громади, її фінансову стабільність, економічний і соціальний розвиток.

Щиросердечно вітаємо колектив фінансового управління Новоград-Волинської міської ради та ветеранів фінансової справи з їх професійним ювілеєм.

Формування основ та традицій діяльності фінансового управління тривало не один рік. Висловлюємо слова вдячності ветеранам-фінансистам, які створювали стандарти та на основі свого виключного професіоналізму готували нові покоління фінансових працівників.

Особливі слова подяки начальнику управління Ірині Ящук, яка на сьогодні є головним рушієм розвитку управління. Мудрий наставник для своїх працівників та професіонал своєї справи.

Сфера фінансових відносин є дуже непростою, яка потребує постійної наполегливості та самовідданої праці. Ваш колектив – це команда однодумців, професіоналів, яким під силу вирішити найскладніші завдання. Всіх вас об’єднує любов до своєї професії, почуття відповідальності, знання економічної ситуації нашої громади.

Бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я, благополуччя, радості та щастя. Нехай здійснюються всі ваші мрії, задуми та плани. Натхнення та душевної гармонії!

 

З повагою
міський голова Микола Боровець,
секретар міської ради Оксана Гвозденко

 

Чат-бот Гаряча лінія